| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a întrebat:

Cum iti pui poza aici pe TPU?(ca un fel de avatar). Ms anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Bună!
În stânga ai mai multe opțiuni,cum ar fi Vizualizare profil,Editare date logare...
A treia opțiune este „Editare profil".Dai clik, apoi îți apare o pagină unde jos ai un buton pe care scrie „Alegeți fișierul", pe care tu trebuie să dai clik.Alegi o imagine din computer, apoi dai la „Salvare profil".
Durează ceva timp până îți va apărea avatarul, așa că trebuie să ai un pic de răbdare.
Succes! happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E simplu. Intra la "Editare profil", selecteaza o imagine din calculator si salveaza! Poza va aparea in 1-2 zile. Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din pagina ta dai clic pe Editare profil, clic pe Alege fișierul (poză din calculatorul tău) și încă o dată clic pe Salvează profilul. Poza dacă respectă dimensiunile avatarului va apărea în maxim 2
de ore.
Succes.
Pa, pa.

| aliceinchains a răspuns:

De la Editare profil, apoi Browse.happy
Zi faină!

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Unde scrie logat ca diva34 ai mai multe obtiuni jos.Tu dai pe a 3 a adica editare profil. Dupaia dai pe alege si alegi poza api dai pe salveaza.
Pa!

| cosmin21 a răspuns:

Dai Editare profil >Choose File

| grimreaper_9745 a răspuns:

Editare profil - Rasfoire. Funda big grin?

| xXaNnAXx a răspuns:

Editare profil ...si iti dai seama unde trebuie:X... funda?