| Radu_Andrei_1969 a întrebat:

Cum ma deloghez de la TPU.ro

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cand te loghezi, nu mai bifa casuta pentru 7 zile, ori te duci in rubrica logat ca Radu_Andrei_1969 in jos scrie Logaut dai click acolo si se rezolva
O zi minunata sa aihappy

| Musique a răspuns:

În chenarul portocaliu, ultima opțiune este Logout.
Baftă!

| Azµre a răspuns:

În partea stangă pe chenarul Orange, jos de tot scrie LOGOUT!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Log out

| Ho1 a răspuns:

Apesi logout in chenarul cel portocaliu din stanga contului. Logout este ultima optiune.

| bogdiy a răspuns:

Este un chenar portocaliu undeva pe stanga si fix ultima optiune ii logout

| KillerBunny1500 a răspuns:

Te duci unde este acea caseta portocalie, unde scrie ( in cazul tau ) " Logat ca Radu_Andrei_1969 ". Alegi de acolo Logout si gata.
Sper ca te-am ajutat.

| 7names a răspuns:

In caseta portocalie, ultima optiune este logout. Dai click pe optiune si te-ai deconectat.
Succes!