| mODIN a întrebat:

Cum pot gasi contul de TPU al cuiva daca stiu adresa de mess si facebookul?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună!
Nu poţi, din fericire, toţi suntem sub protecţia anonimatului.
O zi bună!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu poti afla, decat daca ii cunosti pseudonumele, intri la Comunitate si atasezi pseudo..altfel nu ai cum...aici toti suntem sub anonimat...
O seara bunahappy

| alexs99 a răspuns:

Nu poti gasi, trebuie sa-i stii pseudonimele pentru a gasi un cont TPU.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu poţi, din păcate, dacă îi ştii numele de pe TPU, îl cauţi la comunitate.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum sa afli acest lucru.
Intri la comunitate.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii stii numele de utilizator, dai clik pe COMUNITATE si ii pui numele in casuta de cautare.Altfel,greu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum, TPU are intimitate.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu ai cum.

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
Nu ai cum. Afla-i pseudonimul si intra al comunitate si cauta-i numele.
Bye.