| Aandr33a a întrebat:

Cum pot sa-mi modific poza de la profilul TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| AriantheLissa a răspuns:

Acolo unde scrie "editare profil"dai mai jos unde scrie "rasfoire"dai clic pe rasfoire dupa care alegi poza din calculator. Dupa ce poza a fost pusa in dreptul rasfoirii dai la salveaza profil si se salveaza pozahappy

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Da, de la editare profil.

| AngellForEver a răspuns:

Vezi ca trebuie sa iti scrie undeva mai jos de notificari "Locat ca Andr33a.Si acolo jos iti scrie Editare profil dai click pe el, iar dupa e foarte simplu mai jos de sex iti scrie "Selecteaza imaginea de profil" fa click pe Browse si alegeti imaginea pe care o vreihappy