| ƳσʋAиdMɛ a întrebat:

Cum pot sa pun o intrebare la cauze nobile? Raspunsul care merge Fundaa + Votuletz.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu poti, asta-i treaba adminilor, sa decida daca merita sa ajunga acolo.
O zi buna! happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ca si la celelalte categorii, intri in PUNE INTREBAREA TA AICI!, scrii intrebarea, alegi categoria Cauze nobile si dai Trimite. Succes si numai bine!

| ZEU93 a răspuns:

Nu poti pune din pacate sad

| claudiea79 a răspuns:

Pesi pe butonul verdescrii intrebarea apoi din partea dreapta selectezi categoria tu selectezi cauuze nobile. dupa ce ai terminat trimiti intrebarea. mult noroc

| ƳσʋAиdMɛ explică:

Nu merge acolo