| BulldogK a întrebat:

Cum pot sa vad clasamentul zilei? (Pentru varianta pe mobil a site-ului)
Si am vazut ca in meniu e ceva care scrie magazin premii. Ei bine, cum se castiga mediile alea? A castigat cineva ceva pana acum?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca te referi la acel clasament pentru Campionul zilei afla ca nu mai a exista.Cel mult poti afla cei mai activi useri la fiecare categorie in parte.Probabil pentru topurile saptamanale /lunare/ generale.
Pentru a castiga acei banuti virtali,nu medii trebuie sa dai raspunsuri care sa fie remarcare si apreciate de editori. Cand strangi sufiicenti banuti iti poti cumpara ceva di n magazinul virtual.
Atentie, banutii nu sunt acelasi lucru cu fundele.
Banutiii, sunt aprecierele date de editori
Fundele, acel,, multumesc'' dat de posesorul intrebarii
Teoretic le-ai putea avea pe amandoua.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Aici se poate vedea clasamentul zilei:
https://www.tpu.ro/campionul-zilei/