| black1white a întrebat:

Cum pot vedea care din raspunsurile mele au fost votate ca fiind nefolositoare/amuzante/folositoare/inteligente...etc?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De la Raspunsurile mele intri pe fiecare intrebare si vezi cum ti-a fost calificat raspunsul. Numai bine!

| Heart2014 a răspuns:

Dai pe fiecare raspuns in parte si te uiti sub fiecare si o sa vezi voturile date de ceilalti useribig grin

| a1doru a răspuns:

Intri in vizualizare profil

| xcandyoyo a răspuns:

Cred ca te referi la ...adk sa vezi la ce raspuns ai primit votul, de la cine...asta? sincer si eu vreau sa descopar.thinking

| PureMadnesS a răspuns:

Ii dai la Contul Tau si Vizualizare Profil dupa aceasta sub cele trei rubrici Raspunsuri/Raspunsuri castigatoare/Intrebari ai punctaj apesi acolo si te uiti...
Schema laughing
Contul Meu >>>Vizualizare Profil>>>Punctaj