| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa devi membru senior?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pentru a avansa la statutul de membru senior, va trebui sa ai o vechime pe site de cel putin 10 zile si 100 raspunsuri date.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| hideaway a răspuns:

Pentru a devenii membru "Senior" trebuie să ai 100 de răspunsuri aprobate și 10 zile de când ți-ai făcut contul.

| Ana94 a răspuns:

Trebuie să ai 10 zile vechime pe TPU şi minim 100 de răspunsuri.

| forever4you a răspuns:

Sa ai o vechime de cel putin 10 zile si sa ai peste 100 de raspunsuri datehappy.

| ANAHsneaman a răspuns:

Sa ai peste 100 de raspunsuri SI SA AI 10 zile de când ți-ai făcut contul. big grin