| Anet a întrebat:

Cum raportez un mesaj primit de la un alt utilizator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copy pe conţinut, dată, oră şi username apoi paste în căsuţa de contact. Ai sus în dreapta un butonel numit CONTACT.
Baftă!

6 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pai dai la mesajele mele si l deschizi pe cel la respectivul si undeva dedesubt scrie blocheaza utilizator si dai ok si gata
(el nu va mai putea sa ti trimita mesaje tie, nici tu lui pe privat )

| Anet explică:

@DaNiElA pai eu nu vreau sa il blochez, vreau sa ii raportez mesajul fiindca contine cuvinte obscene si injuraturi, etc.

| Simpatic a răspuns:

Nu te ambala prea tare, pe acest site nu are cine sa ia atitudine asa ca mai bine ignori mesajul respectiv si pe tzaranul care ti l-a trimis, cred ca este mai ok asa

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Uite asa:

1. Daca a raspuns, faci in felul urmator: http://img10.imageshack.us/img10/1912/trololo.png

2. Daca e mesaj privat, poti doar sa-l blochezi: http://img835.imageshack.us/img835/6527/blocareee.png

;)

| CynicalCunt a răspuns:

Ii zici: te-am reportat fraiere!

| UatDăFac a răspuns:

Scrijeleşti cu şurubelniţa pe ecran ''Raportează mesaju'' si o să vezi cum dispare tot imediat