| LauraM01 a întrebat:

Cum sa devin utilizator senior?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin activitatea ta constantă, minim 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site și 10 zile de activare a contului.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ai nevoi de 10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri, iar adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul.
O zi frumoasa sa aihappy

| Lynna a răspuns:

Daca nu ma insel trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari ( din nou, este posibil sa ma insel)

| alexs99 a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri şi 10 zile vechime pe site.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie cel putin 100 de raspunsuri ca sa devii senior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri.

| ByaBii a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari si sa ai peste 1000 de puncte happy

| LauraM01 explică:

Multumesc