| goergelnecunoscut a întrebat:

Cum sa ma deconectez de pe t p u

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna!
In chenarul portocaliu unde scrie Logat ca goergelnecunoscut, vei gasi in ultimul rang LOGOUT.Tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe logout.
O zi buna!

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cand te loghezi, nu mai bifa casuta pentru 7 zile, ori te duci in rubrica logat ca goergelnecunoscut in jos scrie Logaut dai click acolo si se rezolvahappy
O seara bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai opţiunea "Logout" în grila portocalie din stânga : dai click pe ea şi te deloghezi de pe TPU happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te în acel chenar portocaliu și jos de tot scrie Logout.
Dai acolo și gata.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a te deconecta de pe TPU trebuie să dai click pe "logout" din grila portocalie din stânga paginii.
O seară bună.

| dragosbogdan001 a răspuns:

De ce o exista, doamne, logout-ul acela? Ei, macar nu e obisnuita "ce-i aia funda". Fara suparare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

George,Am vazut raspunsurile primite de tine.Deconectarea nu este acelesi lucru cu delogarea. Daca vrei sa stergi contul definitiv, trimite un mesaj la CONTACT insotit de motivatia aferenta.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da log out.

| lollipops a răspuns:

Nimeni nu s-a gandit. Poate e dependent si nu se poate dezlipi de aici.hee hee
Deschide alta fereastra, dar nu in browser, pe perete trebuie sa ai un patrat cu rama metalica sau de lemn! succes!