| Senorita2000 a întrebat:

Cum sa pun si eu simboluri la TPU? Imi dati niste exemple? funda

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

@fetitaCUpiscoturile : nu se poate.Si eu am incercat dar imi da eroare sad. Imi pare rau plancemie dar... trebuie sa ai un fisier instalat pe care nu toti membrii il au.

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Ce simboluri? De-alea ce se mişcă? Dacă de-alea, respectivul fişier trebuie să fie GIF, nu JPEG...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Uite aici un miliard de simboluri
copy paste!
http://secretel.blogspot.com/2009/09/caractere-hi5-d-enjoy.html

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

⊙▂⊙ ⊙0⊙ ⊙︿⊙ ┴ ≧□≦○ ♡. 驚訝.吃驚~ ♡. ︽⊙_⊙︽

ps nu -ti trebuie niciun program instalat! Depinde ce windows ai poate. Eu am win 7. Daca ai win 98 cred si eu ca nu-ti merg!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

(gatu mati de robot prost de nu ma lasi sa postez, ma chinui juma de ora sa editez)

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| EuPentruToti a răspuns:

Intra la Start > All Programs > Accesories > Accesibility > Character Map
Dar din cate stiu eu nu poti pune semne precum ©®™℗ etc...
Bafta!