| Reek54 a întrebat:

Cum sterg o intrebare de la "Intrebari favorite"?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Citeşte răspunsul de aici, oferit de către CristinaTPUro, administratoarea site-ului: http://www.tpu.ro/......la-toate/!

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Imi pare rau dar orice intrebare pusa la favorite nu poate fi stearsa

| LifeFail a răspuns:

Nu se poate şterge.
Baftă!

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Nu mai poti sterge o intrebare atata timp cat ai pus-o la,,Intrebari favorite",dar poti incerca astfel:Sus scrie asa:
Prima Pagina,Discuta Live,Comunitatea,TPU Wiki,Intrebari frecvente, Blog, Contact! Da clik pe Contact si roaga-l pe Administratorul site-ului sa iti stearga intrebarea! Asta poti face!
Sper ca te-am ajutat!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?