| oBuburuză a întrebat:

Cum trec de la utilizator junior la altfel de utilizator?!

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Treci la utilizator Senior, avand 100 de raspunsuri.Am vazut ca esti foarte activa la categoria Beauty & Fashion.
Felicitari!
Bafta!

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Trebuie să ai activitate pe site!
Asta constă în răspunsurile tale, voturile primite, eventual și funde.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a trece de la rangul de utilizator junior la cel de senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile vechime pe site.

| Xtadelo a răspuns:

"Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie."

Sursa :

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| bloodyhell a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri.

| Denis505 a răspuns:

Trebuie sa aduni puncte happy la 5000 de puncte TPU treci la un nivel mai inalt happy. FUNDA?

| Bia2001 a răspuns:

Strangi mai multe puncte funda?

| Aly1234 a răspuns:

Buna! vrei sa spui ca doresti sa treci la utilizator senior.pai, trebuie sa rasupnzii la foarte multe intrebari sa completezi multe intrebari din oracol si sa fii inregistrat de cateva luni pe TPU. Dar daca vrei intr-o perioada scurta de timp trebuie sa fii activ zilnic, sa dai cam 10-10 de raspunsuri pe zi dar lungi, frumoase sau scurte si la obiect incat lumea sa inseteaga ce ai vrut sa spui si sa-ti declare raspunsul castigotor asa ca trebuie sa te pui pe treaba nu te mai retin. pop pa si o zi frumoasa iti doresc!