| anonim_4396 a întrebat:

Daca accesul pe pagina de chat Discuta Live mi-a fost restrictionat, peste cat timp imi vor da voie sa intru iar?

4 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Pentru o lună nu mai ai voie, după având posibilitatea de a cere accesul înapoi. Ai primit un mail cu asta. Check your inboxhappy.

Baftă!

| robby212 a răspuns:

O luna nu ai voie...

| Tweetymrrr a răspuns:

Peste o lună, în general. În orice caz, poţi trimite un mesaj la "Contact" şi să adresezi adminilor întrebarea aceasta.
Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde doar de admini. Poți să trimiți un mesaj la Contact și să aștepți până ei vor lua o decizie.
Succes.