| wdexwjmwd a întrebat:

Mi-a fost restrictionat accesul pe chat.
O astfel de restrictionare e permanenta?

37 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu e permanentă. În jur de o lună ţine.

| EmaS a răspuns:

Oare de ce? Poate ca ai gresit cu ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eu cred ca o luna.Ar fi bine sa intrebi la contact.

| TPU.ro a răspuns:

Dupa cum ti-a scris si Cristina in mesajul trimis, nu vei avea acces la chat timp de o luna.

Alexandra - TPU

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns:

Nu, ţine o lună.

| Downfall a răspuns:

Ce ai mai făcut acum, măi? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Stai o luna in carantina la deparazitare, esti infectat cu limbariţă. laughing

| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Hmm...parcă îmi şi imaginez ce fel de poezii le-ai scris, de ţi-au restricţionat accesul. Poezii de-alea mai "colorate" în limbaj, bănuiesc laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Sa inteleg ca Hombre si Poneiul Troian sunt idolii tai, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ei sunt cei mai cunoscuti poeti de pe site.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pai de la ei ai invatat sa faci poezii obscene? Asta te-a costat pana la urma restrictionarea accesului pe chat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

De mine nu se prinde poezia deloc. Poezia, stii si tu, e mult mai greu decat sa potrivesti niste cuvinte cu rima. Si mie mi se pare imposibil sa ii dau si ceva farmec.
Dar pana una alta, ia compune-mi o poezie, acum, repede, de cateva versurihee hee.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Oh, vad ca te pricepi happy.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Stiu poezille Poneiului, de-aia le-am dat ca exemplu. Mai, mie mi se pare ca ai potential si stii sa legi cuvintele. Si daca la plictiseala te-ai descurcat asa bine... eu nici atat nu sunt in stare, meh.

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Păi acum că am văzut ce poezii i-ai făcut lui Jelli mai sus, sunt curioasă să văd ce-mi scrii mie. Deci, da. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Wow. Deci tu chiar te pricepi la poezii. Ai multă imaginaţie şi ştii să-ţi alegi cuvintele. Iar faptul că ai scris o poezie în doar câteva minute, e impresionant. Bravo, domnule! big grin
Şi aşa de curiozitate. Ai şi o parte mai "romantică" şi profundă când vine vorba de poezii?

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

"Nu pot sa fiu poet. Cateva versuri aruncate la repezeala nu ma poet."
Da, aşa e, dar oricum nu oricine poate scrie versuri aşa, chiar şi mai "la mişto", atât de repede şi să aibă şi un sens. Ce am văzut până acum sunt poezii aşa mai haioase, să zicem, iar eu întrebam dacă ştii să scrii şi poezii mai profunde/romantice. Nu am întrebat neapărat dacă eşti tu romantic ca persoană. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

laughing Da, asta poate fi în cazul poeziilor romantice, despre iubire.
Dar sunt şi poezii profunde, care ascund valuri de sentimente/trăiri/emoţii în ele, dar nu vorbesc neapărat despre iubire. Ceva gen Blaga sau Bacovia, de exemplu.

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Desigur big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Esti un geniu genial happy.

Răspuns utilizator avertizat
| MauiNight a răspuns:

Nu, Malphas a avut restrictie cred ca pentru o luna si a revenit dar iar are restrictie sad presupun ca din seara aia avem restrictie rolling on the floor