| Ho1 a întrebat:

Intru pe Discuta live si scrie
Accesul tau pe pagina de chat a fost restrictionat!
ce inseamna?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca esti pedepsit/pedepsita, desi nu apare la profilul tau si nu apari la cei sanctionati.
Vezi daca nu ai primit de la admini un mesaj pe email cu explicatii.

| Ho1 explică (pentru evenso):

Si cum sa scap de aceasta pedeapsa?

| evenso a răspuns (pentru Ho1):

Daca ai primit mesaj cu motivul sanctionarii vei afla acolo, daca nu ai primit mesaj scrie adminilor la Contact http://www.tpu.ro/contact

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Inseamna exact ce-ti scrie si acolo: nu mai poti sa raspunzi pe chat pentru ca nu ai respectat regulamentul comunitatii. Atunci cand ti-a fost luat acest drept ai primit un e-mail cu mai multe detalii.

Alexandra - TPU

| Ho1 explică:

Cei aia SANCTIONAT?