| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai cele mai multe raspunsuri din saptamana respectiva castigi tricoul in realitate? si cum faci sa ti-l livreze acasa? fundă

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Campionul fiecarei zile castiga tricoul. Dintre acestia, cel care a avut cele mai multe raspunsuri saptamanale primeste si cana.
Noi contactam castigatorii prin e-mail, iar dupa ce strangem toate datele personale, expediem coletele prin curier, o data pe saptamana.
Castigatorul nu trebuie sa plateasca nimic pentru tricou sau expedierea lui.

Alexandra - TPU

| mona a răspuns:

Tricoul chiar se castiga in realitate, ti-l livreaza prin curier, pe blog gasesti mai multe detalii

| onasis1961 a răspuns:

Tricoul se căştigă zilnic nu săptămânal. Săptămânal se câştiga cana TPU. Dacă ai câştigat, primeşti un mesaj, dai dale si prin curier se trimite.Din câte ştiu nu te imlică financiar cu nimic acest transport! Baftă să-l câştigi!

| Memories a răspuns:

Tricoul este livrat prin curier la adresa pe care le-o spui lor