| Biggiesan a întrebat:

Daca esti nou pe TPU cum iti faci prieteni pe site? Daca nu ai prieteni nu-ti raspunde nimeni la intrebare?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ba, ţi se răspunde, dar ceva mai puţin.
Fiecare prieten primeşte o notificare pe mail, atunci când postezi o întrebare nouă şi datorită acestui lucru este posibil să primeşti mai multe răspunsuri, decât dacă ai avea lista de prieteni goală.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai prieteni nu inseamna ca nimeni nu iti raspunde la intrebare, prietenii sunt acolo sa fie (te adauga pentru ca le place ce raspunsuri dai sau ii amuzi prin calitatea raspunsurilor), dar la ajutat nu apar deloc, unii poate ajuta dar in general nu.

| PinkPanther a răspuns:

Nu conteaza daca ai sau nu prieteni, iti raspunde cine vede mai repede intrebarea si stie raspunsul

| BoOoMbOnik a răspuns:

Ba da. Nu conteaza daca ai prieteni pe site. Toata lumea poate sa iti raspunda. Daca vrei sa adaugi prieteni in lista ta intri pe profilul persoanei respective si dai la optiunea adauga prieten. Fundita? Te rog. Mersi!

| Азбука a răspuns:

Agata toti utlizatorii TPU la prieteni si vei deveni expert TPU laughing

| gigel13 a răspuns:

Ba man... mai bine lansai si o intrebare de genul "Ce rost au toate astea?" laughing)