| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Pe ce site e mai usor sa-ti faci prieteni?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Facebook.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerca connected2.me

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Depinde de tine. Si pe TPU iti poti face prieteni.
Eu... pe TPU am intalnit vara trecută o fata. I-am raspuns la intrebarea pe care o pusese despre anii de liceu ca si la orice alta persoana. Ei bine, ne-am împrietenit iar în scurt timp, devenise una dintre cele mai importante persoane din viata mea. Pe departe cea mai minunata persoana pe care am intalnit-o vreodata. Insemnam tare mult unul pentru celalalt. Chiar daca distanta ne-a separat intr-un tarziu, idea e ca poti intalni persoane minunate oriunde, chiar si aici. Plus ca mai am câțiva prieteni pe care i-am cunoscut aici. Depinde totul de ce fel de persoana esti si tu. SPER ca am ajutat happy