| anonim_4396 a întrebat:

Daca i am dat ignor unui user care a raspuns la o intrebare de a mea raspunsul lui va putea fi vazut de alti useri? sau e ca si cum l as fi sters?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile date de el la întrebările tale până în acea clipă nu vor fi văzute doar de tine, ceilalţi le vor vedea.
În rest, nu va mai putea să-ţi răspundă, până nu îl scoţi de la ignor.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#19
extras din blog TPU.
O seara buna:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il ignori, raspunsul lui la intrebarea ta, va fi vazut de alti useri, insa nu va mai fi vizibil doar din perspectiva ta. si nu vei mai putea raspunde la o intrebare a lui pe viitor, si nici el nu va putea raspunde intrebarilor tale