| AtateaConditii a întrebat:

Daca la fiecare categorie de intrebari este ales cel care a raspuns cel mai mult si primeste un tricou si bla bla, dar daca eu de exemplu sunt prima la cele mai multe raspunsuri la fiecare categorie voi primi atatea tricouri la cate categorii sunt?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Câştigătorii nu se aleg pe categorii. Dând clic pe "Prima pagină" vei putea vedea topul total, singurul care este luat în considerare la sfârşitul fiecărei zile.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
trebuie sa fii prima sa ai raspunsuri bune si de calitate pana la miezul noptii, apoi daca esti in top toata saptamana, vei castiga si o cana.
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
O zi frumoasa sa ai:)

| ღDianaღ a răspuns:

Nu,trebuie sa fi primul din toate raspunsurile date big grin
Fundita?