| Stefan2266 a întrebat:

De ce categoria,, Dragoste si Sex" e cea mai ravnita si populara categorie? De ce s-a transformat acea categorie intr-o jungla unde se injura si se dau raspunsuri in gluma sau vulgare? Si cand vezi ca se pune o intrebare care chiar e o problema si vezi ca nu primeste raspuns... te gandesti... hmmm

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Stefan,tu povestea lui Petrica lupul?
Petrica a fost angajat ca paznic la oi.Intr-o seara voia sa faca o farsa si a inceputsa tipe,, lupul, lupul la oi''' Oamenii au sarit sa il ajute dar el a spus,,, aa v-am pacalit.Peste ceva timp se foloseste de aceeasi metoda si din nou oameni sunt pacaliti.Numai ca intr-o seara lupul a venit cu adevarat la oi.degeaba Petrica a strigat, lumea nu a mai sarit in ajutor, stiind ca vor fi pacaliti
Morala povestii este ca din cauza unor troli nu prea se mai prezinta credibilitate pentru restul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că sunt unii trolli care doar asta au ca scop, să dea răspunsuri în bătaie de joc, fără să încerce să înţeleagă problema în sine a acelei persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se baga copiii in seama cu nerusinarea pe internet, si cei mari se baga sa tachineze. Pacat, unii traiesc numai pentru a avea capu plin si a face scandal pe 2 subiecte, dz si sx.