| marinela_8529 a întrebat:

De ce dureaza asa de mult pana sa apar intrebarile pe site?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rrrbeto95 a răspuns:

Pentru ca serverele sunt suprasolicitate. Si ei zic ca verifica fiecare intrebare, dar nu cred.

| DonAnonymius a răspuns:

Traficul de vizitatori este foarte mari cum numărul de utilizatori este la fel.Este destul de greu să se încarce toate întrebările ca imaginile pe Facebook.

| odorash a răspuns:

Trebuie sa fie aprobate, dupa ce apar deja ai optiunia de ale sterge big grin
numai bine > sper sa iti fi fost de folos

| Skylerx a răspuns:

Trebuie sa le aprobeze administratorii,dar la unii (ca mine, trebuie sa fii senior mi se pare) nu trebuie sa le mai aprobeze, intra pe site instant.Nu stiu de ce. Funda?

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că e nevoie de timp ca să se actualizeze datele. Însă mie una nu mi se pare că 5-10 minute e mult.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Durează un pic deoarece suntem mulți on-line!
Pa, pa.