| Diana915 a întrebat:

Cat dureaza ca raspunsurile/intrebarile mele sa fie aprobate? Adica ele apar pe site, primesc raspunsuri, dar acolo scrie "in asteptare", dc?

Răspuns Câştigător
| Lowly a răspuns:

Pentru ca esti nou asa este la inceput dureaza mai mult pana sunt verificate de administratori... apoi dupa ce vei avea mai multe mesaje postate 20, 30 nu iti va mai scrie asa si ti se vor publica automat.bafta!

1 răspuns:
| Azael2k a răspuns:

Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.