| marinela_8529 a întrebat:

De ce dureaza asa de mult pana sa apar intrebarile pe site?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că e nevoie de timp ca să se actualizeze datele. Însă mie una nu mi se pare că 5-10 minute e mult.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Durează un pic deoarece suntem mulți on-line!
Pa, pa.

| Skylerx a răspuns:

Trebuie sa le aprobeze administratorii,dar la unii (ca mine, trebuie sa fii senior mi se pare) nu trebuie sa le mai aprobeze, intra pe site instant.Nu stiu de ce. Funda?

| DonAnonymius a răspuns:

Traficul de vizitatori este foarte mari cum numărul de utilizatori este la fel.Este destul de greu să se încarce toate întrebările ca imaginile pe Facebook.

| odorash a răspuns:

Trebuie sa fie aprobate, dupa ce apar deja ai optiunia de ale sterge big grin
numai bine > sper sa iti fi fost de folos

Răspuns utilizator avertizat
| rrrbeto95 a răspuns:

Pentru ca serverele sunt suprasolicitate. Si ei zic ca verifica fiecare intrebare, dar nu cred.