| emi a întrebat:

Salut sunt noua pe aici.intrabarea mea este:cat timp dureaza pana ne apar intrebarile sau raspunsurile?

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

Buna emi! Bine ai venit pe TPUhappy

Fiindca esti noua intrebarile si raspunsurile ti se aproba mai greu deoarece sunt verificate sa nu contina injuraturi sau sa fie fara logica. Dupa o perioada o sa poti posta direct pe site fara sa mai astepti.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bine ai venit pe site!big hug
Toti, cand am fost noi pe site a trebuit sa trecem printre filtre...si intrebarile si raspunsurile trebuiau sa fie acceptate de admini, insa dupa 30 de raspunsuri, vei scapa de moderare si intrebarile si raspunsurile ti se vor aproba pe loc.winking big grin

| emi explică:

Multumesc pentru primire, SI PENTRU RASPUNSURIhappysper sa trec cu brio cat mai repede filtrele.

| pepenerosu a răspuns:

In prima zi dureaza mai mult... dupa ce pui mai multe intrebari si raspunsuri ti le aproba imediatwinking. Si eu asa am patit.

| I'm just me a răspuns:

Salut. Bun venit pe site. O sa iti placa aici daca nu bagi in seama criticilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiind nouă pe site, toate întrebările și răspunsurile tale trec printr-un filtru de siguranță.
Dacă în conținutul lor nu se regăsesc jigniri, atac la persoană, cuvinte obscene, etc. și respectă politica site-ului, ele vor fi postate fără probleme.
După 30 de întrebări și răspunsuri, ele vor apărea aproape instantaneu pe site.
Mulțumim că te-ai alăturat de noi pentru a face lumea un pic mai bună.
O seară plăcută în continuare.
Pa, pa.