| Andreea0612 a întrebat:

Cat dureaza pana se sterg intrebarile de pe TPU?

9 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu se șterg definitiv ci rămân sub anonimat. Asta durează doar până când primești mail-ul cu link-ul de confirmare. Dacă vrei să îți ștergi întrebarea de tot trimite mesaj la CONTACT.
http://www.tpu.ro/contact

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca intrebarea incalca regulamentul si sunt sesizate sau observate de admini, sunt sterse imediat(asa mi-a disparut mie o fundita)
Daca vrei sa stergi tu, dureaza cateva minute, dar va aparea ca anonim. Poti scrie insa adminilor la conctact, sa vezi ce poti face.

| alexs99 a răspuns:

Daca ai confirmat pe mail stergerea ele se vor sterge in cateva zile, pana atunci fiind postate ca anonime.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună,
Nu se şterg definitiv, se pun pe anominat, dacă chiar vrei să le ştergi trimite-i un mesaj Cristinei,

http://www.tpu.ro/contact

Nu se şterg singure te duci la întrebările mele, o ştergi şi te duci la e-mailul cu care te ai inregistrat si confirmi.
O zi bună!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Se sterg imediat, dar ca sa nu mai apara trebuie sa astepti 24 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu se şterg singure întrebările, trebuie să trimiţi un mesaj aici adminilor să ţi se şteargă,
http://www.tpu.ro/contact
Te pup!

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
Pai nu se sterg ele singure. Doar daca tu vrei sa le stergi iti vine pe e-mail un mesaj unde tut trebuie sa confirmi ca vrei sa o stergi. Si daca intrebarile incalca regulamentul TPU sunt sterse de admini.
Bye :3

| MihneaIsBack a răspuns:

După ce confirmi pe e-mail ștergerea, durează maxim 24 de ore.
Mai ales că acum TPU a suferit probleme tehnice.

| baicu997 a răspuns:

Nu cred ca se sterg vrreodata