| Iosuat a întrebat:

De ce mai nou nu se mai dau funde? cei pe care cu totii ii ajutam citesc raspunsul si din lipsa de comoditate ne lasa asa fara sa stim daca le-a fost de ajutor raspunsul, sau nu, voi ce ziceti? va mai pasa de funde, nu aia arata implicartea voastra in comunitatea TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cei 7 ani de acasa isi spun cuvantul.Nu toata lumea stie sa zica multumesc. Unora li se pare poate ca noi cei ce raspundem, nici nu aveam altceva de facut decat sa ne gandim si sa le dam o solutie cat de cat.De ce sa se oboseasca sa mai zica si multumesc? Poate de lene, sau ca nu le-au placut raspunsurile.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da!, ai dreptate!
De regulă, cred că ar fi bine, ca la fiecare răspuns, la final să punem neapărat întrebarea -Funda?
Mai sunt persoane care uită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda. O seara frumoasa iti doresc.

| deeeaqq a răspuns:

Ce trist, hai să le tăiem capul pentru o fundă.
Te bagi?