| Aysa19 a întrebat:

De ce pe cei mai multi useri de aici ii intereseaza FUNDA mai mult decat sa fiu cu adevarat de ajutor? Pana la urma ne-am facut contul ca sa ajutam, nu sa fim interesati sa primim ceva "recompensa" ca am ajutat! Eu zic ca persoana pe care am ajutat-o, sa aleaga din suflet raspunsul care i-a fost cu adevarat de ajutor, iar noi toti ceilanti sa dam raspunsurile fara sa mai cerem atatea fundehappy. Voi ce ziceti? Mai bine am lasa la aprecierea celorlanti raspunsurile noastre!

2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Gandesti foarte bine asa e mai multe personaje de pe aici la sfarsitul raspunsului zice "funda?" nu-i inteleg

| Aysa19 explică:

Da,si e enervant, pentru ca arata ca nu are interesul pentru ati rezolva grija, pentru ca daca ar fi asa nu ar conta cine a raspuns eu sau ala...ci ca un raspuns dat de oricare dintre noi sa ajute pe persoana aia, nu conteaza cine a dat raspunsul, important ar fi sa fim multumiti ca am ajutat!