| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Am o intrebare simpla...Stiti vreun canal in care se arata inuyasha daca da imi ziceti plz cum se nueste si la ce ora este.

raspunsul corect va primi funda+vot

multumesc pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu te uita la tv, pentru ca asa poate pierzi un episod, si te oftici normal
Uita-te pe www.teava.ro. Eu ma uit mereu la anime-uri acolo, care nu le gasesc pe youtube (pe youtube in spaniola), pe siteul ala animele sunt ori dublate in romana, ori cu subtitrare.
Uite primul episod din INUYASHA http://www.peteava.ro/id-603261-inuyasha-ep1
Si poti tu cauta ep2, 3, 4 etc. E mai bine sa te uiti asa cand ai timp, decat pe fuga la tv;)

1 răspuns:
| Pawy a răspuns:

Pai este Animax...la 20:00 dupa minimax si inuyasha se difuzeaza sambata si duminica la ora 20:25happy