| SunShineyKidu a întrebat:

Ce e aia funde in comunitatea TPU? Multumesc frumos de tot

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

'Fundele' sunt cele pe care le dai raspunsului pe care il consideri cel mai clar, corect si coerent si care ti-a fost cel mai mult de ajutor. E ca un 'multumesc' pentru cel care te-a ajutat tongue

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Funda = Rasplata unui utilizator fata de alt utilizator de pe TPU., deoarece raspusul acela este un raspuns bun si corect.

... Daca raspunsul meu iti va place, imi vei oferi o funda. big grin

. Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| AngelCrystals a răspuns:

Funda este raspunsul castigator la o intrebare sau mai scur cel mai bun raspuns de la o intrebare.