| MyDiana a întrebat:

De ce nu-mi apar toate fundele si raspunsurile pe TPU la profil? [funda] (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea nu se face imediat iar daca ai primit raspunsuri si funde dar intrebarea cu pricina a fost stearsa, sint sterse automat si raspunsurile sau funda acordata.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

îţi arată 11 funde, dacă ai mai luat între timp atunci ai puţină răbdare în câteva minute o să îţi apară şi celelalte funde, în caz că întrebările respective nu au fost şterse de către admini din cauza încălcării regulamentului, iar răspunsurile abia mâine o să îţi apară.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si eu ma confrunt cu asa ceva, si e vorba de vreo 100 de fundite, dar nu asta e problema..ma enerveaza ca nu imi trimite un e-mail sa imi zica de ce a ster un raspuns, ce am incalcat etc...am trimis mesaje celor de la contact, dar m-a lamurit... busteanstraight facedaca nu ai lipsa multe, poate nu au fost actualizate, actualizarea se face o data pe zi, dimineata. daca nu esti lamurita, trimite si tu un mesaj celor de la Contact si poate te lamureste.
O zi frumoasa sa ai!

| Maysa a răspuns:

Bună.
Trebuie să aştepţi să se facă reactualizarea profilului, ceea ce constă în a aştepta 24 de ore. Mâine la 6 dimineaţa vei vedea exct câte răspunsuri, puncte şi funde ai.
Succes în continuare!

| kbej a răspuns:

Categoria e la locul ei!

| x3Ad a răspuns:

Răspunsurile vor apărea la ora 6:00 dimineaţa, iar dacă fundele nu-ţi apar, înseamnă că s-au mai şters din ele sau trebuie să ai răbdare.

| TheRun a răspuns:

X