| Carasin a întrebat:

De ce nu pot sa dau funda la răspunsurile mele?

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Nu iti poti da funda singur, ci o poti acorda cuiva care a raspuns la intrebarea ta. Daca nu poti sa ii acorzi funda e din cauza ca userul inca nu are raspunsul aprobat, fiind utilizator nou. Asteapta putin si apoi vei vedea apoi ca poti selecta raspunsul castigator fara probleme.

Zi faina,
Cristina, TPU.ro

| Simpatic a răspuns:

Ai formulat gresit aceasta intrebare, nu ai cum sa dai funda la raspunsurile tale personale, adica sa iti acorzi singur o distinctie, ci doar celor care iti dau raspuns la o intrebare ce iti apartine.