| iulian2260 a întrebat:

Cat stau raspunsurile mele in asteptare?

4 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Pana cand ti le aproba un moderator.

| clady_5716 a răspuns:

Raspunsuriele tale stau pana cand administratorul va vedea la fiecare utilizator cand va ajunge la tine le va aproba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, acum stau mult deoarece esti nou pe site. Tuturor ni s-a intamplat astawinking. Eu am asteptat 3 zile pana sa fie postate, dar dupa aceea se postau imediatwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi deocamdata raspunsurile tale se afla la moderat, pana castigi increderea adminilor. Daca arati ca esti activa pe site, dupa 50-60 de raspunsuri cred ca poti posta direct pe sitewinking.