| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi mai da nimeni funda? Raspunsurile mele ce au? crying

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Probabil unii raspund mai detaliat decat tine si ofera informatii mai clare.Nu au nimic raspunsurile tale dar daca vrei sa iei funde da raspunsuri cat mai detaliate, cu link-uri etc. si funditele nu vor intarzia sa apara.winking

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Să fim sinceri cu tine sau nu? Că s-ar putea să iasă scântei dacă suntem prea sinceri laughing
Unele sunt prea vagi, lipsesc detalii thinking

| MâţaD a răspuns:

Diana,raspunsurile tale nu au nimic, poate ca persoanelor respective li se par mai "bune"raspunsurile altora.Nu ai de ce sa te intristezi! important este sa ii ajuti pe ceilalti, nu sa castigi!big grin

| AnonimGirl a răspuns:

Ti-ai batut joc de mine la intrebarea cu zana aia ipocrita. Mai vrei sa iti dau si funda, nu?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

@AnonimGirl imi cer scuze pentru ca gandesc limpede si sincer. :X

| Reek54 a răspuns:

Esti prea disperata laughing, manci fundele pe paine cumva?

| Elena5874 a răspuns:

Pentru ca sunt astia zgarciti
tin numai pentru ei
nesimtitistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate nu sunt destul de bune sau sunt dar unora nu le plcac.nu-ti face griji asa imi faceam si eu dar am inceput sa ma pricep la raspunsuri si acum iau funditewinkinglove struck funda?batting eyelashes