| katherine7481 a întrebat:

De ce nu pot sa trimit mesaje? primul raspuns folositor primeste funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi şi să trimiţi mesaje liniştit/ă.
Succes!

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Ori sti proasta, ori batuta-n cap.
De unde vrei sa stim noi de ce nu poti tu trimite mesaje daca nu dai niciun detaliu?
Suna la relatii cu clientii, si-ti vor spune ei.

| naoko a răspuns:

Ce fel de mesaje tu aia,pe tel intri in menu si mesaje apoi esaj nou, la TPU dai pe utilizator la profil si apoi trimite mesaj, la posta cumperi plic bagi scrisoare si in cutie.

| katherine7481 explică:

Ma ajuta cineva?

| katherine7481 explică:

Imi apare ca trebuie sa confirm id-ul