| Rainbow757 a întrebat:

De ce nu primesc funda? Mi-am facut cont de o zi si nu am primit inca nici o funda. Sunt trist.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum să fii trist? Curcubeul nu e trist niciodată. E mereu stralucitor, plin de culoare. Așa că, conformează-te.winking
@Rainbow, răbdare, cei care au pus intrebari, nu se grăbesc să acorde funda, ei asteapta inca raspunsuri. Iar la final, raspunsul care l-a ajutat cel mai mult, va primi o funda. Sau nu. Unii nu o acordă deloc, alții o oferă după 7 min, iar altii se gândesc să o ofere abia după 7 ani. happy Fiecare face ce vrea.
Eu am primit funde și pentru răspunsuri postate in 2012.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am primit prima funda dupa 3 saptamani de la inscrierea pe acest site, acum 9 ani. Asa ca nu dezarma. Cu raspunsuri folositoare vei primi si tu funde.

| sabin89 a răspuns:

Ştii cum a zis domnul Goe: "De ce nu mai vine trenul? Eu vreau să vină trenul" happy

| ℓαυяα a răspuns:

Dacă ai răspunsuri folositoare vei primi funda.

| sudenta a răspuns:

Probabil ca persoana careia iai raspuns nu a fost multumita de raspuns nici eu nu am primit funda