| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se sterg intrebarile atunci cand scrie ca,, stergerea asteapta confirmarea ta de email" si am retrimis email si click si nu se sterge nimic

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi trebuie să verifici căsuţa de Y! Mail, să cauţi mesajul de la Echipa TPU.ro(eventual cauţi şi în spam). Îl deschizi, şi vezi ce trebuie să faci.
Pa, pa!

NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să confirmi ștergerea, accesând link-urile de pe mail, să te loghezi de fiecare dată și să aștepți câteva minute. Se vor anonimiza/șterge, dar nu chiar imediat, în timp.
Succes.

| lisila a răspuns (pentru blueangel99):

Mersi

| lisila a răspuns (pentru NOname):

Ty