| Kampion a întrebat:

De ce TPU e asa plin de reclame?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Trebuie sa supravetuiasca si site-ul si tot personalul..nu asa este corect?
O zi bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

De acolo le vin banii.Ca noi ne inregistram aici gratuit. Vrei sa propun sa se plateasca de acum? La inregistrarea contului?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu trebuie sa scoata si ei un ban?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ca să "curgă" banul laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Din simplul motiv că reclamele produc bani.

| neutrino a răspuns:

Reclama aduce bani, si nu putini! Sper ca nu ai crezut ca numai de dragul nostru (!?) exista acest site!

| Mieeez666 a răspuns:

Bani.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

TPU e un site care are angajați, și competiția cu Campionul Zilei, de unde crezi că scot ei banii pentru premii și pentru a-și plăti personalul. Nu sunt chiar atât de multe reclame, dar dacă te deranjează poți utiliza AdBlock. happy

| Kampion explică:

Mersi, voi folosi AdBlock