| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii își fac conturi duble sau multiple pe acest site iar apoi se leagă de alții, șicanându-i sau insultându-i?
Gen, apar unii care îți cunosc activitatea de acum un an dar când te uiți la profilul lor, îl au făcut cu câteva zile sau săptămâni în urmă.
De ce recurg ei la această metodă?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Se ascund in spatele calculatorului, că in față nu au curaj sa-ti spuna ceva. Multi nici nu stiu pe ce lume traiesc.
Altii nu stiu ce vor, prin anumite intrebari pe care le posteaza, de multe ori lipsa de logică din intrebare sau, mai grav, nu stiu sa formuleze o intrebare.
Daca incerci sa le dai un sfat, ei inteleg altceva, sau nu vor sa-l accepte. Majoritatea vor doar raspunsul care le convine, fie el bun sau rău.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu de ce îți tot schimbi nicku' laughing
Iubile mica nu trebuie sa ne intereseze pe noi copiii, așa fac ei câteodată happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E o diferență. Eu am schimbat nick-ul dar nu contul și nu mi-am folosit contul pentru a mă lega de alți useri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vrei bullying? :X
Of, tare draga îmi ești laughing love ya! Să ai o zi minunata, la fel ca tine!

| Hammurabi a răspuns:

Idioți frustrați scârbiți de existența lor, ofticați pe viața celorlalți.
Atâta tot.

| LordCristobal a răspuns:

Explicația ar fi că sunt niște frustrati care nu au făcut nimic util în viața și își varsă frustrările pe alții.

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Unii mai merită câte o palmă peste bot din când în când.Şi pentru amuzament.

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Hai,nu mai fi aşa nervos. sad

| SirenicaCuMomite a răspuns:

De ce eşti aşa agresiv în exprimare dacă ți se rupe?

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Şi aşa se vorbeşte cu o domnişoară?

| SirenicaCuMomite a răspuns:

De ce-ți raportezi răspunsurile, Habudabi? sad