| onuticuta200312 a întrebat:

De ce unii utilizatori primesc cate 10-15 raspunsuri la intrebari pe TPU, iar altii(de exemplu eu) primesc maxim 4(in cazurile cele mai bune)?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu este o "regulă generală" pentru asta!
Depinde de întrebare, de categorie, etc.
Iar de multe ori sunt useri care revin cu tot felul de comentarii/adăugiri sau diverse "conversaţii" la acea întrebare - de acolo şi numărul mare de "răspunsuri" big grin

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Totul depinde de pricerea si de interesaul utilizatorului!

| R0R0 a răspuns:

Depinde daca are lumea chef sa iti raspunda. Eu la o intrebare(in total ) am strans peste 110 comm-uri. Daca e un subiect frumos, toti raspund

| ancuta20 a răspuns:

Probabil pentru ca au pus intrebari mai usoare

| TheBunny a răspuns:

Conteaza de intrebare și de subiect eu de exemplu am pus o intrebare Pepsi sau Cola și mi-a răspuns destulă lume dar am de exemplu o intrebare la care n-am niciun raspuns.