| claudiua a întrebat:

Dece la prima intrebare de pe TPU nu apare cine a postat-o? Persoana respectiva si-a sters contul, sau...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot exista 3 variante: 1.Intrebarea a fost postata de echipa TPU. 2.Intrebarea a fost postata de un utilizator care si-a sters contul, postarea ramane doar ca fara nume. 3. A fost postata anonim, pana prin februarie 2011(daca nu gresesc) se putea si asa. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Şi-a şters contul.
2. Postările anonime s-au interzis abia de câteva luni. Înainte fiecare, dacă dorea, putea să posteze ca anonim.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Utilizatorul și-a șters contul și de aceea apare așa.
Pa, pa.