| MissDelevingne a întrebat:

Deci nu-mi vine sa cred!straight face

Am scris 3 intrebari la care nu mi s-a raspuns deloc.

Doamne fereste! Pentru fiecare intrebare exista un raspuns. Puteti sa imi raspundeti va rog macar la cea dinaintea acesteia?happy

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus Adri! Ești extraordinară, m-ai făcut să zâmbesci cu tpată oboseala pe care am acumulat-o. Nu ai primit răspunsuri pentru că lumea nu a știut ce să răspundă, cum sinceră să fiu nu știu nici eu. Dar e de preferat să nu ți se răspundă în loc să primești o replică de genul "interesant dă-mi fundă" sau "nu stiu dar vreau fundă" etc.
Să ai o zi cu zâmbet draga mea!

| eXtreme21 a răspuns:

Buna! O sa vad ce intrebari ai si poate incerc sa te ajut.winking

| MissDelevingne explică:

Si acolo am vrut sa scriu ca Pentru fiecare intrebare exista un raspuns.

| valThina a răspuns:

Da nu te`ai gandit ca poate nu stim sa iti raspundem? eu una chiar nu stiu.si decat sa las un raspuns de genul " nu stiu" eu zic ca mai bine lasam intrebarea asa happy cine stie raspunde, cine nu. trece la alta intrebare.happy eu una asa vad lucrurile