| tita42 a întrebat:

Dupa cat timp se anunta raspunsul castigator al zilei?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

''raspunsul castigator al zilei'', de fapt la ce raspuns te referi?
La o intrebare raspunsul castigator se afiseaza pe site dupa cateva minute din momentul in care cel ce a pus intrebarea a dat click pe unul din raspunsuri.
Daca te referi la Campionul zilei atunci la ora 24.00 se afiseaza cine este pe locul 1. http://www.tpu.ro/campionul-zilei/
Daca te referi la altceva, lasa detalii.

| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care te referi la campionul zilei, acesta se anunta dupa validarea topului de catre un admin, in ziua ulterioara. Exceptie fac topurile de vineri, sambata si duminica, care sunt validate lunea.

Alexandra - TPU

| Adry05 a răspuns:

La ora 0:00 se încheie concurul pe ziua respectivă.

| CautNume a răspuns:

Nu exista "raspunsul castigator al zilei".Te refereai la altceva?

| PotatoMustDie a răspuns:

"Raspunsul castigator al zilei"? Nu exista asa ceva, poate te-ai referit la altceva.