| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

E posibil ca dupa ce postezi o intrebare sa ii schimbi categoria? Cred ca am vazut asa ceva pe site. Sau au schimbat-o moderatorii?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In ultimul timp am observat si eu, ca administratorii muta intrebarile dintr-o categorie in alta, una mai potrivita. Dar nu o fac tot timpul, ci din cand in cand (probabil, atunci cand au timp).
Ca dovada: http://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/as-dori-sa-aflu-cum-fac-puncte-pe-tpu-d/ (citeste raspunsul meu de aici!).
Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai adminii pot muta întrebările de la o categorie la alta!
Ceilalţi nu au această posibilitate şi mai bine că este aşa!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Din câte ştiu eu, nu este posibil să faci aşa ceva.
Dar adminii... ei pot.

| Anonymus314 a răspuns:

E imposibil, numai moderatorii pot schimba categoria.

| dorikut a răspuns:

1. Aceasta optiune nu este disponibila pe TPU.
2. Moderatorii nu intervin in sensul reclasificarii intrebarilor.

B-Bye! wave