| FluturasulVesel a întrebat:

Hei! Vreau repede un raspuns! Eu de vreo 2 zile mi-am facut cont aici si aseara raspundeam la niste intrebari si azi imi arata ca nu pot raspunde deoarece nu am emailul confirmat si imi apare clic aici.Am dat si mi-a zis retrimitem la adresa... Dar mie nu mi-a aparut nimic la gmailul meu! Ce sa fac? ajutati-ma va rog! Dau funda la un raspuns explicit! Scuzati-ma daca am gresit categoria!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
http://www.tpu.ro/contact
Trimite un mesaj adminilor.
O zi buna :)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare (se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicitau să confirmi e-mail-ul dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Dacă nu gaseşti mesajul de la TPU scrie un mesaj din CONTACT şi roagă-i să-ţi trimită acel mesaj. Pentru a afla mai multe despre activitatea pe TPU îţi recomand să citeşti răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE.