| Diana2012 a întrebat:

Am o intebare. De ce mereu dupa ce dau dau un raspuns la o intrebare, nu mai merge sa raspund la alta, si imi apare:,, Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi."
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici.Am dat click si dupa aceea imi apare :,, Am trimis emailul de confirmare la adresa **********@yahoo.com"(Stelutele le-am pus eu). Si astept emailul de cateva zile si am verificat sa vad daca a aparut emailul dar nu am gasit nimic! Va rog ajutati-ma! Ofer funda pentru cel mai bun si explicit raspuns! Apropo scuzati-ma ca am pus intrebarea la,, Hobbies & Pets"dar nu stiam ce categorie sa aleg.

Răspuns Câştigător
| RoxanaDenisa a răspuns:

Se poate sa il gasesti la SPAM sau INBOX, daca nu mai apasa odata acolo unde scrie :,, Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici". Daca nu merge, verifica-ti emailul poate nu este scris corect.
Succes.

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Puteai alege categoria *Totul despre TPU*.
Păi, ai verificat la Spam? Mai trimite o dată e-mailul. E posibil să fi primit prea multe e-mailuri şi să se fi rătăcit pe acolo...