| mixilexi a întrebat:

Am dat sa`mi trimita e-mailul de confirmare, dar nu l`am primit. Am incercat de mai multe ori. Cine stie ce pot face pentru. a`l primit?

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poti sa scrii la contact daca intampini proleme.Este sus in coltul din dreapta scris cu albastru Contact.

| blueangel99 a răspuns:

Caută şi în SPAM.
De asemenea, poţi să scrii despre problema ta şi să îţi zică adminii alte explicaţii:
www.TPU.ro/contact

| TPU.ro a răspuns:

Verifica casuta de spam, unde este posibil sa fi ajuns. Daca cumva nu reusesti sa rezolvi aceasta problema, noi te putem ajuta. Ne poti anunta pe contact@TPU.ro daca ai nevoie si de alte informatii.

Alexandra - TPU