| Eღilia62 a întrebat:

Mi se pare mie sau iar apar greu raspunsurile la intrebari?
Timp de o saptamana ce postam, intr-un minut si apareau, acum le ia cam 5 minute, ca inainte de "imbunatatiri". La fel e si la voi?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din păcate, da. Cam de o zi mă confrunt şi eu cu această problemă. Dar bănuiesc că intr-o săptămână-două se va rezolva. Trebuie să avem puţină răbdare până se pun toate lucrurile la punct.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Site-ul are foarte mulți utilizatori on-line și de aici mai apar și blocaje, întârzieri, etc.
Pa, pa.

| Eღilia62 explică:

Care-n sfecla a dat "nefolositor" si "stupid" lui DonAnonymius si Legiuitoarei?

| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
da,apar mai greu raspunsurile pentru ca sunt din ce in ce mai multi utilizatori.

| DonAnonymius a răspuns:

Datorită creşterii substanţiale a utilizatorilor, capacităţile hardware ale administratorilor nu mai pot face faţă cu brio.